Regio-scheidsrechtersbijeenkomst

Donderdagavond 29 september is er een regiobijeenkomst van en over scheidsrechters. Vanuit het KNKV leidt Hendrik Jan Brandsma dit overleg voor Synergo’s scheidsrechterscommissie en voor leden van andere verenigingen uit de regio.

Synergo is blij dat Hendrik Jan langskomt. Hij heeft de afgelopen jaren honderden verenigingen bezocht (waaronder Synergo op 19 maart 2014!) en heeft ze begeleid voor scheidsrechterszaken. Onze vereniging vindt dat we nog wel wat kunnen en moeten doen om het aantal (bonds)scheidsrechters binnen de vereniging te vergroten.

spelregelProgramma

Van 20.00 tot 22.00 uur bespreken de aanwezigen de ervaringen, problemen en oplossingen rondom het op peil krijgen én houden van het aantal scheidsrechters bij onze verenigingen in de regio.

Erbij zijn en meedenken?

Graag! Je bent van harte welkom! Laat je het ons even weten? scheidsrechterscommissie@synergo.nl

Namens de scheidsrechterscommissie,
Esther en Kaspar.

 

Zie ook