Oefenwedstrijden

De oefenwedstrijden van de Synergo-teams.

Op dit moment is het vanwege de coronamaatregelen nog niet duidelijk of de wedstrijden kunnen doorgaan. Als we kunnen spelen, dan is dit het schema.

Synergo-team Datum Tijd Thuis Uit locatie
S1 7-nov   Klink-toernooi Albatros Zwijndrecht
S1 14-nov 21:00 uur Synergo 1 ALO 1  
S2 7-nov   Klink-toernooi Albatros Zwijndrecht
S2 14-nov 19:45 uur Synergo 2 ALO 2  
S3 7-nov 17:15 uur TZ 3 Synergo 3 Maartensdijk
S3 14-nov 18:30 uur Synergo 3 Albatros 4  
S4 7-nov 15:50 uur De vinken 3 Synergo 4 Vinkeveen
S5 7-nov 16:00 uur TZ 4 Synergo 5 Maartensdijk
S6 7-nov 18:45 uur Ovvo 5 Synergo 6 Maarsen
S7 7-nov 18:45 uur HKC 9 Synergo 7 Utrecht *
* sporthal pas gereserveerd vanaf 18.30 uur  
S8 7-nov 13:30 uur Wolderwijd 2 Synergo 8 Zeewolde, de Horst
S9 7-nov 14:45 uur Synergo 9 Eemvogels 3  
MW 1          
MW 2 4-nov 20.00 uur OVVO MW1 Synergo MW2 Maarssen
MW2 11-nov 20.30 uur Synergo MW2 Nova MW2  
A1 7-nov 14:45 uur TZ A1 Synergo A1 Maartensdijk
A1 14-nov 11:00 uur DOT A1 Synergo A1 Oss
A2 7-nov 17:30 uur Ovvo A2 Synergo A2 Maarsen
A2 14-nov 10:00 uur HKC A1 Synergo A2 Utrecht 
A3 7-nov 16:15 uur Ovvo A3 Synergo A3 Maarsen
A3 14-nov 17:15 uur Synergo A3 TZ A2  
B1 7-nov 13:30 uur DOS (K) B1 Synergo B1 Kampen, de Reeve
B1 14-nov 14:15 uur IJsselvogels B1 Synergo B1 Moordrecht 
B2 7-nov 15:00 uur Ovvo B2 Synergo B2 Maarsen
B2 14-nov 14:45 uur Synergo B2 IJsselvogels B3  
B3 7-nov 13:45 uur Ovvo B3 Synergo B3 Maarsen
B3 14-nov 16:00 uur Synergo B3 TZ B2  
C1 7-nov 12:30 uur KCC C1 Synergo C1 Capelle a/d IJssel
C1 14-nov 11:00 uur fiducia C1 Synergo C1 Vleuten
C2 7-nov 14:45 uur Synergo C2 OVVO C2  
C2 14-nov 13:30 uur Synergo C2 TZ C2  
C3 7-nov 14:45 uur Synergo C3 Nova C1  
C3 14-nov 11:00 uur Synergo C3 DWS C1  
C4 7-nov 10:30 uur Ovvo C4 Synergo C4 Maarsen
C4 14-nov 12:15 uur Synergo C4 DKB C1  
D1 7-nov 12:15 uur Synergo D1 OVVO D1  
D1 14-nov 9:00 uur HKC D1 Synergo D1 Utrecht
D2 7-nov 11:15 uur Synergo D2 DOC D2  
D2 14-nov 9.30 uur Reehorst’45 D2 Synergo D2 Ede, ’t Riet
E1 7-nov 9:00 uur Synergo E1 Ovvo E1  
E1 14-nov 9:00 uur Synergo E1 TZ E1  
E2 7-nov 10:15 uur Synergo E2 OVVO E2  
E2 14-nov 10:00 uur Synergo E2 HKC E1  
E3 7-nov 11:15 uur Synergo E3 Ovvo E3  
E3 14-nov 9:10 uur Fiducia E3 Synergo E3 Vleuten
E4 7-nov 10:00 uur De vinken E4 Synergo E4 Vinkeveen
E4 14-nov 9:10 uur Fiducia E4 Synergo E4 Vleuten
extra E 6-nov 17:00 uur Ovvo E5 Synergo E (team: Via Gina)
F1 7-nov 10:15 uur Synergo F1 Ovvo F1  
F2 7-nov 11:30 uur TZ F2 Synergo F2 Maartensdijk
           

Zie ook