Schoolkorfbaltoernooi Synergo op 9 mei en 23 mei

De schoolkorfbalcommissie is weer gestart met de voorbereidingen voor het schoolkorfbaltoernooi 2025. Deze keer op vrijdag 9 mei voor de groepen 5 & 6 en vrijdag 23 mei voor de groepen 3 & 4. De uitnodigingsbrieven naar de scholen zijn verzonden en natuurlijk rekenen wij ook dit jaar weer op al die vrijwilligers die ons ieder jaar met zo veel enthousiasme helpen om het toernooi tot een groot succes te maken. Help je mee?

Noteer alvast de datums in je agenda en meld je alvast aan bij de schoolkorfbalcommissie (voor wedstrijdbegeleider/scheidsrechter, het geven van trainingen, het uitdelen van pannenkoeken, hand- en spandiensten, etc.). Dit kan door een mail te sturen naar schoolkorfbal@synergo.nl. En zeg geen NEE, als wij je vragen om te helpen.

Trainingen

Voorafgaand aan het toernooi krijgen de kinderen ook weer de gelegenheid om bij Synergo een training te volgen. Vanwege de enorme belangstelling voor de trainingen splitsen we dit jaar de trainingen op. Zo hebben we genoeg materiaal beschikbaar en kunnen we kinderen echt kennis laten maken met onze mooie sport!

  • Woensdag 7 mei, 17.15 – 18.00 uur groep 5
  • Woensdag 7 mei, 18.15 – 19.00 uur groep 6
  • Woensdag 21 mei, 17.15 – 18.00 uur groep 3
  • Woensdag 21 mei, 18.15 – 19.00 uur groep 4

Synergo dat zijn wij!

Pannenkoekenbakkers

Wij zijn natuurlijk ook weer op zoek naar ouders/ leden die voor alle teams pannenkoeken willen bakken. Vul het formulier in en het aantal dat je wilt bakken.

Pannenkoeken

Vorig jaar

Na een zeer succesvol toernooi in 2024, Synergo hebben we maar liefst 30 nieuwe jeugdleden verwelkomd. Gaan we het aantal nieuwe jeugdleden dit jaar opnieuw overtreffen? Een super uitdaging voor ons allemaal en daar wil je natuurlijk bij zijn!

Alvast super bedankt allemaal!

Namens de schoolkorfbalcommissie,
Piet, Elise, Loes, Lizzie, Koen en Ineke.

Zie ook