Officiële opening Sporthal Loevenhout

Zaterdag 10 november vindt de officiële opening plaats van de sporthal Loevenhout en onze nieuwe kantine. Jochem van Gelder en Stan van den Dobbelsteen komen langs. Om 13.30 uur opent wijkwethouder Kees Diepeveen de sporthal, samen met de oudste en jongste Synergo-leden.

Zaterdag 10 november is de opening van Sporthal Loevenhout. Dit gebeurt op een sportieve en feestelijke wijze. Korfbalvereniging Synergo organiseert de hele dag activiteiten.

Officiële opening

Vanaf 13.00 uur tot 14.30 uur ontvangt de gemeente Utrecht de genodigden graag op de tribune voor een hapje en een drankje.

Daarna is om 13.30 uur de eer aan wijkwethouder Kees Diepeveen om samen met leden van Synergo de sporthal feestelijk te openen. Dit doet hij samen met Annie de Vos, op 11 november 95 jaar oud en 82 jaar lid van SAMOS/Synergo, en onze jongste korfballers uit Synergo F1.

Jochem van Gelder en Stan van den Dobbelsteen begeleiden de opening.

Programma

Tijd Activiteit
09.00 – 10.30 uur Vriendjesochtend voor E- en F-jeugd en 2- tot 5-jarigen
11.00 – 12.00 uur Korfbalclinic C- en D-jeugd
12.00 – 14.00 uur Opening met Jochem van Gelder en Stan van den Dobbelsteen
13.00 – 14.30 uur Bijeenkomst genodigden door Gemeente Utrecht en Synergo, op de tribune
13.30 uur Officiële opening van de hal door wijkwethouder Diepeveen en oudste en jongste Synergo-leden
14.00 – 15.00 uur Receptie voor genodigden van Gemeente Utrecht en Synergo
14.30 – 15.30 uur Wedstrijd Synergo 1 – Vedettes 1
14.50 – 15.10 uur Wedstrijd Synergo C1 – Synergo B1
15.30 – 17.00 uur Borrel voor (oud)leden en toost op de opening van onze nieuw kantine!
16.30 – 18.00 uur Korfbalclinic voor A- en B-jeugd
18.00 – 20.00 uur Openingsbuffet
20.00 – 01.00 uur Feestavond met de High5 coverband

 

Gemeente-Utrecht-Partner-Synergo-Korfbal-Utrecht Sporthal-1 Schermafbeelding 2018-10-24 om 19.26.17

 

Jochem en Stan

Jochem van Gelder en Stan van den Dobbelsteen zijn er ook tijdens de opening tussen 12.00 – 14.00 uur; zij hadden beloofd om langs te komen bij de opening.

Over Sporthal Loevenhout

Het Trajectum College en korfbalvereniging Synergo gaan Sporthal Loevenhout voornamelijk gebruiken. In de vrije uren kunnen andere sportorganisaties de sporthal ook huren. De tribune biedt plaats aan 250 toeschouwers . In het gebouw krijgt korfbalvereniging Synergo een eigen kantine, met zicht op zowel de velden als de sporthal.

De sporthal op sportpark Loevenhoutsedijk is energieneutraal en aardgasvrij. Utrecht heeft de ambitie om zo snel mogelijk gasvrij te zijn en bouwt daarom sinds de zomer van 2018 geen gebouwen meer met aardgas.

Een nieuwe sporthal en onze nieuwe kantine!

Na jaren dromen, overleggen, tekenen, bouwen en klussen is het dan eindelijk zover. Om dit alles mogelijk te maken hebben veel mensen de afgelopen tijd ongelooflijk hard gewerkt. Om dit te vieren organiseert Synergo samen met de Gemeente Utrecht op 10 november een dag vol activiteiten voor iedereen die betrokken is geweest bij de totstandkoming van dit gebouw, onze leden, oud-leden en anderen die veel voor ons betekenen.

Vanaf dit moment kunnen al onze leden niet alleen tijdens het veldseizoen maar ook in het zaalseizoen korfballen op één locatie. En natuurlijk is onze kantine dan ook het gehele jaar rond open.

We willen u graag uitnodigen om op deze feestelijke dag aanwezig te zijn.

Om 13:30 start de officiële opening in de nieuwe sporthal. Aansluitend vindt er een receptie plaats in de nieuwe sporthal. Onderstaand vind je een overzicht van alle activiteiten op deze dag.

Tot 10 november!

Het bestuur van Synergo
Gemeente Utrecht

Sporthal Loevenhout (Loevenhoutsedijk 2, Utrecht)

 

Zie ook