Synergo 3

SYNERGO 3

Synergo 3

Synergo 3

Heren

AbdeslamAbdeslam Loukili
DennisDennis van Schijndel
JohanJohan Telleman
KlaasKlaas Lenstra
SebastiaanSebastiaan van der Steen
XanderXander Tamminga

Dames

BerberBerber Steendam
CheriqueCherique Bredewoud
LizetLizet Keuning
NienkeNienke van den Berg
VeraVera Groot
YmkeYmke Rankenberg

Coach

Stand:

KNKV Reserve 3e klasse I
1Telstar 3650110117 - 7245
2DOS Kampen / Veltman 364119106 - 1060
3Synergo 363127109 - 8920
4Tiel '72 363036101 - 947
5Antilopen / Lancyr Deelen 46303687 - 106-19
6Dindoa 56213597 - 961
7ASVD | PV Systems 46204494 - 124-30
8Wageningen 66015179 - 103-24

Programma:

zaterdag 26 januari 2019
18:30Synergo 3 - Telstar 3Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 2 februari 2019
20:40Synergo 3 - Wageningen 6Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 9 februari 2019
17:15Dindoa 5 - Synergo 3Dindoa-hal te Ermelo
zaterdag 16 februari 2019
17:30Synergo 3 - DOS Kampen / Veltman 3Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 9 maart 2019
14:20Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Synergo 3Sportcentrum Buiningpark te Leusden
zaterdag 16 maart 2019
18:50Tiel '72 3 - Synergo 3Betuwehal te Tiel
zaterdag 23 maart 2019
15:10Synergo 3 - ASVD | PV Systems 4Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 30 maart 2019
19:00Telstar 3 - Synergo 3De Slag te Hoevelaken

Uitslagen:

week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/1ASVD | PV Systems 4 - Synergo 31324
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/1Synergo 3 - Tiel '72 31413
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12Synergo 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 41617
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
8/12DOS Kampen / Veltman 3 - Synergo 31818
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
1/12Synergo 3 - Dindoa 51617
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11Wageningen 6 - Synergo 31121
week 45 : van dinsdag 6 november 2018 t/m maandag 12 november 2018
8/11Synergo 3 - NIO 2