Programma

Veld

donderdag 1 maart 2018
20:30Synergo 4 - Woudenberg 3De Dreef te UtrechtArjan van Baaren
zaterdag 3 maart 2018
15:30Synergo 8 - VIKO 3De Dreef te UtrechtAlex van Zijl
14:20Synergo 11 - KCD 3De Dreef te UtrechtJosine Wilmer
13:10Synergo 12 - Animo 5De Dreef te UtrechtRudolf Hoogenveen
12:00Synergo A3 - Animo A3De Dreef te UtrechtCasper Hamwijk11:00
11:00Synergo C4 - RDZ C2De Dreef te UtrechtPeter Kalisvaart10:15
10:00Synergo D4 - ESDO D2De Dreef te UtrechtGeorge Engels9:30
10:00Dindoa E1 - Synergo E1Dindoa-hal te Ermelo9:15
10:00SKF E8 - Synergo E5SKF-hal te Veenendaal9:00
dinsdag 6 maart 2018
21:00Synergo MW1 - BMC MW1De Dreef te Utrecht
donderdag 8 maart 2018
21:00DOT MW1 - Synergo MW2De Ruivert te Oss
zaterdag 10 maart 2018
19:25HKC 1 - Synergo 1Hoograven te UtrechtP. Hagenaars
16:20MIA 3 - Synergo 2De Bokkeduinen te AmersfoortJ.H. Meijlis
18:30Synergo 3 - Fiducia 2De Dreef te Utrecht
20:50Synergo 4 - Dindoa 5De Dreef te UtrechtL. Honkoop
19:40Synergo 5 - Unitas / Perspectief 5De Dreef te Utrecht
21:30SKF 5 - Synergo 6SKF-hal te Veenendaal
17:20Synergo 7 - De Meervogels 4De Dreef te UtrechtP. van Soestbergen
16:10Synergo 8 - SkunK 2De Dreef te Utrecht
13:15EFC 1 - Synergo 9Calluna te Ermelo
19:00Activitas 1 - Synergo 12De Leesde te Kesteren
14:30Sparta A1 - Synergo A1Watergoor te Nijkerk13:00
15:00Synergo A2 - DVO / Accountor A5De Dreef te UtrechtDick van Straaten14:00
13:10VIKO A1 - Synergo A3Helsdingen te VianenMartijn van Vulpen11:45
14:00Synergo B1 - Fiducia B3De Dreef te UtrechtDennis van Schijndel13:00
13:00Synergo B2 - HKC B2De Dreef te UtrechtTim Vroom12:15
12:00ZKC '31 C1 - Synergo C1De Tref te Zaandam10:15
11:10OVVO / De Kroon C2 - Synergo C2OVVO-hal te MaarssenBram Markus10:15
12:00Synergo C3 - Sparta C2De Dreef te UtrechtGeorge Engels11:15
14:00Groen Geel D1 - Synergo D1Groen-Geelhal te Wormer12:45
11:00Synergo D2 - Huizen D1De Dreef te UtrechtPaula van Luijn10:30
10:30HKC D1 - Synergo D3Hoograven te Utrecht9:45Rechtstreeks, verzamelen bij HKC
10:00Synergo D4 - Victum / War Child D3De Dreef te UtrechtPaula van Luijn9:30
11:00Koveni E3 - Synergo E2‘t Veerhuis te Nieuwegein10:30
9:00Synergo E3 - Victum / War Child E2De Dreef te UtrechtIman Boujellad8:45
9:00Synergo E4 - EKVA E2De Dreef te UtrechtMarjolein Blase8:45
9:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3 - Synergo E5Hoenderdaal te DriebergenRoy van Witzenburg8:30
11:00RDZ F1 - Synergo F1Dijnselburg te Zeist10:30
9:00Synergo F2 - Tweemaal Zes F2De Dreef te UtrechtRachella van Vliet8:30
woensdag 14 maart 2018
21:00Synergo MW2 - Hebbes MW1De Dreef te UtrechtSander Slagboom
donderdag 15 maart 2018
21:15VIKO MW1 - Synergo MW1Helsdingen te VianenRobin van Dijk
zaterdag 17 maart 2018
10:00Spirit F3 - Synergo F2‘t Trefpunt te Voorthuizen9:00

Zie ook:
- Wedstrijdsecretariaat
Download programma   
- Bardiensten