Myka heeft zijn eerste topwedstrijd op zijn naam

Onze clubgenoot Myka Willemse floot eerder deze week samen met zijn partner Tim Huijsman het inhaalduel om de koppositie in de Ereklasse tussen DeetosSnel en PKC in Dordrecht. Dat betekende een eerste topwedstrijd voor dit scheidsrechtersduo!
Het werd een spannend duel met de gehele wedstrijd een voorsprong voor de thuisploeg. Landskampioen PKC schoot slecht en miste international Olav van Wijngaarden. Bij DeetosSnel was Mees Oppe op schot tegen zijn broer Bo Oppe. Nieuwbakken international Jorien Jordaan leek in de laatste 10 minuten de wedstrijd alsnog te beslissen in het voordeel van PKC, maar DeetosSnel hield knap stand en is de verrassende koploper.
De scheidsrechters
Myka en Tim floten een prima wedstrijd, hadden de wedstrijd onder controle en straalden rust en duidelijkheid uit. De cruciale duels beoordeelden zij goed. In april promoveerde dit duo naar groep 1 van de landelijke scheidsrechters, een knappe prestatie na twee jaar samenwerken. Nu zijn de topduels in beeld, we mogen trots zijn op onze clubgenoot!

Aanstaande dinsdagavond 30 september fluiten Myka en Tim weer een belangrijk duel. In Eindhoven ontmoeten DSC en HKC elkaar. Een mooie gelegenheid om topkorfbal te zien, succes Myka en Tim!
Hans.