Korfbal League Finale 2026: Synergo in Ahoy!

Afgelopen weekend was het weer zover: de spannende finale van de Korfbal League in Rotterdam Ahoy! Uiteraard was Synergo ook dit jaar aanwezig om de teams vol enthousiasme aan te moedigen.
De dag begon al om 11.15 uur, toen we ons verzamelden bij Synergo. Met een volle bus vertrokken we richting Rotterdam. Onderweg merkten we al snel dat we zeker niet de enigen waren: overal om ons heen reden bussen vol korfbalfans, vastberaden om er een onvergetelijke dag van te maken.
Rond 13.30 uur arriveerden we bij Ahoy en sloten we aan in de lange rij. Eenmaal binnen konden we gelukkig nog een groot deel van de U19-finale meepakken. In deze jeugdwedstrijd nam LDODK U19 het op tegen Groen Geel U19. LDODK bleek oppermachtig en won overtuigend met 26-10.
Deze wedstrijd werd gefloten door niemand minder dan onze eigen Myka, samen met zijn partner Tim Huijsman. Myka floot een uitstekende wedstrijd, en wij als Synergo zijn ontzettend trots op zijn prestatie op zo’n groot podium.
Na deze wedstrijd en een korte pauze was het tijd voor dé kraker van de dag: de finale van de Korfbal League tussen Fortuna en DVO. Vanaf het begin was duidelijk dat het een bloedstollende wedstrijd zou worden. Beide ploegen gaven weinig weg en het publiek leefde volop mee. In ons vak werd fanatiek aangemoedigd, wat de sfeer alleen maar versterkte. Uiteindelijk bleef het tot de laatste seconden spannend, maar DVO trok nét aan het langste eind en won met 30-31.
Na afloop verzamelden we iedereen weer en liepen we gezamenlijk het drukke Ahoy uit. Natuurlijk kon een groepsfoto niet ontbreken om deze mooie dag vast te leggen!
Daarna stapten we weer in de bus terug naar huis, moe maar voldaan na een uiterst geslaagde dag vol topkorfbal en gezelligheid.
Volgend jaar zijn we er zeker weer bij!
Groetjes,
Namens de JAC,
Arthur en Meck














