Wedstrijdschema gemixt toernooi A-, B- en C-jeugd

Zaterdag 12 december organiseert Synergo een gemixt 3-kamp-toernooi voor alle C-, B- en A-jeugd. De uitslagen van het toernooi van 28 november zijn verwerkt in het wedstrijdschema.

Elke team speelt een keer in zwart en een keer in rood (Synergo-shirt). Neem dus beide dagen ook allebei de shirts mee.

Wedstrijdschema

RondeTijdenThuis teamUit team
Poule 1   
Ronde 112:20-12:50Team 1Team 6
Ronde 212:55-13:25Team 6Team 8
Ronde 313:30-14:00Team 8Team 1
    
Poule 2   
Ronde 414:15-14:45Team 2Team 4
Ronde 514:50-15:20Team 4Team 9
Ronde 615:25-15:55Team 9Team 2
    
Poule 3   
Ronde 716:10-16:40Team 3Team 5
Ronde 816:45-17:15Team 5Team 7
Ronde 917:20-17:50Team 7Team 3

Corona-regels

  • Ingang is via kleedkamer 1 en 2. Niet omkleden in de kleedkamers!
  • Uitgang is via kleedkamer 4 en 5. Niet omkleden in de kleedkamers!
  • Je bent met je team max. 10 min van te voren aanwezig om in te schieten, warm te worden en je team op te zoeken.
  • Na de wedstrijden verlaat je zo snel als mogelijk de zaal en het terrein.
  • Je bent alleen in de hal aanwezig als je team tijdens de driekamp speelt.
  • Afmelden doe je via je trainers van je normale team en die geven het aan Tirza en Gina door.

Wedstrijdregels

  • Elke ronde is 2x 12,5 min + 5 min pauze
  • Als alle teams van de poule gespeeld hebben is het driekamp voorbij en gaan dan zo snel als mogelijk naar huis
  • Je bent max 10 min van te voren aanwezig om even in te schieten
  • Neem een zwart shirt en je Synergo-shirt mee, thuisspelend team speelt in rood en uitspelend team in zwart
  • Je eindpositie in de poule bepaalt je volgende poule op 12 december

Tot zaterdag!

Tirza en Gina

Teams C-,B-,A-toernooi

Team 1

coach

Gijs&Joyce

team 2

coach

Petra&Ineke

team 3

coach

Kim&Tirza

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

m

A1

Joey

m

A1

Rick

m

A1

Bram

m

A3

Aiken

m

A3

Job

m

B3

Gijs

m

C1

Olivier

m

C1

Titus

m

C1

Jelte

m

C3

Dirk-Jan

m

C3

Koen

m

C2

Jurre

v

A2

Isabel

v

A2

Willemiek

v

A2

Jia Yi

v

A3

Arwen

v

A3

Irem

v

A3

Jolijn

v

B1

Naomi

v

B1

Mette

v

B1

Larissa

v

B2

Sophie

v

B2

Iris

v

B2

Emke

v

B3

Ester

v

B3

Nina

v

B3

Garciana

v

C2

Vera

v

C2

Marit

v

C1

Lieve

v

C4

Tess

v

C4

Esther

v

C4

Imane

         

team 4

coach

Roel

team 5

coach

Matthijs

Team 6

coach

Gina&Wytske

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

m

A1

Sebastiaan

m

B1

Rens

m

A2

Marten

m

A3

Sam

m

B3

Djim

m

B1

Mats

m

C1

Guus

m

C1

Fabian

m

C2

Karsten

m

C2

Noah

m

C2

Jaan-Mika

v

A2

Dorith

v

A2

Eva

v

A1

Lois

v

B1

Anniek

v

B1

Astrid

v

A3

Ruth

v

B2

Mare

v

B2

Mirthe

v

B1

Mandy

v

B3

Ileen

v

B2

Annemaartje

v

B2

Elena

v

C1

Mare

v

C3

Dorothee

v

C2

Esmee

v

C3

Davita

v

C3

Yvonne

v

C3

Josephine

v

C3

Noa

v

C4

Inge

v

C4

Jildou

v

C4

Yteke

         

Team7

coach

n.n.b.

team 8

coach

n.n.b.

team 9

coach

n.n.b.

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

m

A2

Eldyn

m

A2

Thomas

m

A2

Rein

m

B1

Niklas

m

B1

Jannik

m

B1

Meck

m

C3

Arthuur

m

C2

Jelle

m

C2

Jan

v

A1

Ilse

v

A1

Pleun

v

A1

Luise

v

A3

Nina

v

A2

Yara

v

A2

Imme

v

A3

Rachel

v

A3

Yara

v

B2

Femke

v

B2

Linde

v

B2

Amber

v

B3

Nicky

v

B3

Habibatu

v

C1

Kedawit

v

C1

Parel

v

C1

Zoë

v

C3

Suse

v

C2

Eloise

v

C2

Medde

v

C4

Rama

v

C3

Muze

v

C4

Froukje

v

C4

Madelief

v

C4

Loïs

Zie ook