Pieten-toernooi E en F, hoge hoed- toernooi D

Zaterdagochtend 5 december organiseert Synergo voor de E en de F een Pietentoernooi en voor de D een hoge hoed-toernooi.

Hieronder zie je de teamindeling en het wedstrijd schema.

De tijden

  • Voor de F van 9.00 uur tot 11.00 uur
  • Voor de E van 9.00 uur tot 11.00 uur
  • Voor de D van 11.15 uur tot 13.00 uur

Als je er door omstandigheden niet bij kan zijn, meld je dan even af bij je trainer en bij Gina van Vliet. Zo kunnen wij op tijd alle teams toch nog goed laten starten aan de wedstrijden.

  • Voor de wedstrijden heb je een zwart en een rood shirt nodig
  • Alle teams spelen evenveel uit- als thuiswedstrijden, dus je hebt ook echt beide shirts nodig
  • Als je team als thuisspelend team staat, speel je in je rode Synergo-shirt
  • Als je team als uitspelende team staat, speel je in je zwarte shirt

Regels voor het betreden en verlaten van de sporthal

  • Ingang is kleedkamer 1 niet omkleden in de kleedkamer
  • Uitgang is kleedkamer 6 niet omkleden in de kleedkamer
  • Je bent maximaal 15 min van te voren binnen om je team te vinden en even lekker in te schieten en warm worden.
  • Als het toernooi voor jouw leeftijd afgelopen is, verlaat je zo snel als mogelijk de hal. (F en E om 11.00 uur en de D om 13.00 uur)
  • Elk team heeft een coach/trainster, deze begeleidt de eventuele wissels en kan coachen waar nodig

We wensen jullie veel plezier met het toernooi,

Groetjes,
Gina en Joke.

F-teams

Team piet

Team pietenhuis

Team chocolade letter

Fiep

Margriet

Saar

Lena

Jette

Fleur

Jorrit

Ties (F1)

Midas

Ties (F2)

Luc

Gijs

Jouke

 

Yousri

O.l.v. Mats

O.l.v. Rens en/of Niklas

O.l.v. Anniek

E-teams

Team pepernoot

Team pakjesavond

Team stoomboot

Team sinterklaas

Team marsepein

Fiep

Hiske

Jinte

Joelle

Zoë

Charlotte

Nora

Lieke

Lieke P

Nova

Philip

Bentley

Tijs

Siebe

Faas

Antonie

Ruben

Simon

Jacco

Thomas

Guido

(Mia)

Yassin

Silas

Lysander

O.l.v. Gina

O.l.v. Wytske

O.l.v. Nina en Mare

O.l.v. Fabian

O.l.v. Noah en Sophie

Wedstrijden E en F

Ronde

Tijden

Thuis team

Uit team

Veld

Ronde 1

 

9:00-9:15

Team pepernoot

Team stoomboot

Team piet

Team pakjesavond

Team sinterklaas

Team pietenhuis

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Ronde 2

9:20-9:35

Team pepernoot

Team pakjesavond

Team pietenhuis

Team marsepein

Team sinterklaas

Team chocolade letter

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Ronde 3

9:40-9:55

Team sinterklaas

Team marsepein

Team chocolade letter

Team pepernoot

Team stoomboot

Team piet

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Ronde 4

10:00-10:15

Team pakjesavond

Team sinterklaas

Team stoomboot

Team marsepein

Veld 1

Veld 2

Ronde 5

10:20-10.35

Team stoomboot

Team marsepein

Team pepernoot

Team pakjesavond

Veld 1

Veld 2

D-teams

Team Blauw
o.l.v. Lisa
Team rood
O.l.v. Iris
Team zwart
O.l.v. Larissa
Team Groen
O.l.v. Meck
Team Geel
O.l.v. Gina
TijnOlivierDaniëlAbeOnne
IsabelBalotJildauYannickFaas
IlseAniekKarlijnMadeliefMint
MariaNoorImkeTheresaIogén

Wedstrijden D

Ronde 6

11:15-11:30

Team blauw

Team zwart

Team rood

Team groen

Veld 1

Veld 2

Rond 7

11:35-11:50

Team geel

Team rood

Team blauw

Team groen

Veld 1

Veld 2

Ronde 8

11:55-12:10

Team groen

Team zwart

Team blauw

Team geel

Veld 1

Veld 2

Ronde 9

12:15-12:30

Team rood

Team groen

Team zwart

Team geel

Veld 1

Veld 2

Ronde10

12:35-12:50

Team blauw

Team geel

Team zwart

Team rood

Veld 1

Veld 2