Gemixt driekamp-toernooi voor A-, B-, C-jeugd

Zaterdag 28 november en zaterdag 12 december organiseert Synergo een gemixt 3-kamp-toernooi voor alle C-, B- en A-jeugd.

Het toernooi is op 28 november van 11.00 tot 17.00 uur, in blokjes van ongeveer 1,5 uur.
Op 12 december is het van 13.15 tot 18.00 uur, ook in blokjes van 1,5 uur.

Wat houdt het in

  • We hebben alle jeugdteams gehusseld en daar hebben we 9 teams van gemaakt.
  • Je zit dus in een gemixt team van C-, B- en A-spelers.
  • Elk team speelt een 3-kamp op beide dagen tegen andere teams.
  • Elke team heeft een trainer/coach die je begeleidt bij de wedstrijden.

Elke team speelt een keer in zwart en een keer in rood (Synergo-shirt). Neem dus beide dagen ook allebei de shirts mee.

Corona-regels

  • Ingang is via kleedkamer 1 en 2. Niet omkleden in de kleedkamers!
  • Uitgang is via kleedkamer 4 en 5. Niet omkleden in de kleedkamers!
  • Je bent met je team max. 10 min van te voren aanwezig om in te schieten, warm te worden en je team op te zoeken.
  • Na de wedstrijden verlaat je zo snel als mogelijk de zaal en het terrein.
  • Je bent alleen in de hal aanwezig als je team tijdens de driekamp speelt.
  • Afmelden doe je via je trainers van je normale team en die geven het aan Tirza en Gina door.

Hieronder zie je de teams en het schema van de wedstrijden.
Tot dan!

Tirza en Gina

Toernooi C-, B- en A-jeugd

RondeTijdenThuis teamUit team
Poule A   
Ronde 111:00-11:30Team 1Team 2
Ronde 211:35:12:05Team 2Team 3
Ronde 312:10-12:40Team 3Team 1
    
Poule B   
Ronde 413:00-13:30Team 4Team 5
Ronde 513:35-13:05Team 5Team 6
Ronde 614:10-14:40Team 6Team 4
    
Poule C   
Ronde 715:00-15:30Team 7Team 8
Ronde 815:35-16:05Team 8Team 9
Ronde 916:10-16:40Team 9Team 7
  • Elke ronde is 2x 12,5 min + 5 min pauze
  • Als alle teams van de poule gespeeld hebben is het driekamp voorbij en gaan dan zo snel als mogelijk naar huis
  • Je bent max 10 min van te voren aanwezig om even in te schieten
  • Neem een zwart shirt en je Synergo-shirt mee, thuisspelend team speelt in rood en uitspelend team in zwart
  • Je eindpositie in de poule bepaalt je volgende poule op 12 december

12 december

RondeTijdenThuis teamUit team
Poule 1   
Ronde 112:20-12:503e poule A3e poule B
Ronde 212:55-13:253e poule B3e poule C
Ronde 313:30-14:003e poule C3e poule A
    
Poule 2   
Ronde 414:15-14:452e poule A2e poule B
Ronde 514:50-15:202e poule B2e poule C
Ronde 615:25-15:552e poule C2e poule A
    
Poule 3   
Ronde 716:10-16:401e poule A1e poule B
Ronde 816:45-17:151e poule B1e poule C
Ronde 917:20-17:501e poule C1e poule A

Teams C-,B-,A-toernooi

Team 1

coach

Gijs&Joyce

team 2

coach

Petra&Ineke

team 3

coach

Kim&Tirza

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

m

A1

Joey

m

A1

Rick

m

A1

Bram

m

A3

Aiken

m

A3

Job

m

B3

Gijs

m

C1

Olivier

m

C1

Titus

m

C1

Jelte

m

C3

Dirk-Jan

m

C3

Koen

m

C2

Jurre

v

A2

Isabel

v

A2

Willemiek

v

A2

Jia Yi

v

A3

Arwen

v

A3

Irem

v

A3

Jolijn

v

B1

Naomi

v

B1

Mette

v

B1

Larissa

v

B2

Sophie

v

B2

Iris

v

B2

Emke

v

B3

Ester

v

B3

Nina

v

B3

Garciana

v

C2

Vera

v

C2

Marit

v

C1

Lieve

v

C4

Tess

v

C4

Esther

v

C4

Imane

         

team 4

coach

Roel

team 5

coach

Matthijs

Team 6

coach

Gina&Wytske

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

m

A1

Sebastiaan

m

B1

Rens

m

A2

Marten

m

A3

Sam

m

B3

Djim

m

B1

Mats

m

C1

Guus

m

C1

Fabian

m

C2

Karsten

m

C2

Noah

m

C2

Jaan-Mika

v

A2

Dorith

v

A2

Eva

v

A1

Lois

v

B1

Anniek

v

B1

Astrid

v

A3

Ruth

v

B2

Mare

v

B2

Mirthe

v

B1

Mandy

v

B3

Ileen

v

B2

Annemaartje

v

B2

Elena

v

C1

Mare

v

C3

Dorothee

v

C2

Esmee

v

C3

Davita

v

C3

Yvonne

v

C3

Josephine

v

C3

Noa

v

C4

Inge

v

C4

Jildou

v

C4

Yteke

         

Team7

coach

n.n.b.

team 8

coach

n.n.b.

team 9

coach

n.n.b.

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

M/V

Team

naam

m

A2

Eldyn

m

A2

Thomas

m

A2

Rein

m

B1

Niklas

m

B1

Jannik

m

B1

Meck

m

C3

Arthuur

m

C2

Jelle

m

C2

Jan

v

A1

Ilse

v

A1

Pleun

v

A1

Luise

v

A3

Nina

v

A2

Yara

v

A2

Imme

v

A3

Rachel

v

A3

Yara

v

B2

Femke

v

B2

Linde

v

B2

Amber

v

B3

Nicky

v

B3

Habibatu

v

C1

Kedawit

v

C1

Parel

v

C1

Zoë

v

C3

Suse

v

C2

Eloise

v

C2

Medde

v

C4

Rama

v

C3

Muze

v

C4

Froukje

v

C4

Madelief

v

C4

Loïs