Teams 2008-2009

Synergo komt met de volgende teams uit in de competitie:
             
S1       S2    
Dames:    Heren:   Dames:   Heren:
Lotte   Arjan   Judith   Frank
Anouk   Hans   Inge   Jos
Ilse   Brahim   Christa   Robin
Anne   Gijs   Femke   Sander
        Larissa   Karel
            Ferry
             
S3       S4    
Dames:   Heren:   Dames:   Heren:
Astrid   Timon   Yvonne   Peter
Inge   Casper   Jacqueline Elroy
Janneke   David   Renske   Marek
Monique   Maurice   Andrea   Bouke
Sandra   Randy   Anita   Nico 
    Arjen       Tom
             
S5       S6    
Dames:   Heren:   Dames:   Heren:
Marijke   Casper   Rita   Huub
Judith   Pim   Hannie   Ewoud
Janna   Jari   Ria   Leon
Els   Wim   Joke   Rudolf
        Inge   Wouter
             
Midweek       Recreanten  
Dames:   Heren:   George   Ineke
Eva   Xander   Hans   Rita
Wendy   Sander   Otto   Ria
Margonda   Clemens   Gerrit   Corrie
Marjolein   Barry   Kaspar    
Teuni    Rutger        
Ineke   Marcel        
             
A1       A2    
Dames:   Heren:   Dames:   Heren:
Manon   Mathijs   Yinneke   Bas
Floor   Lou   Daniek   Bram
Kitty   Mats   Nomi   Jeffrey
Sandra   Oskar   Wieke   Khadim
Lizet       Marieke   Daan
             
A3            
Dames:   Heren:        
Esther   Stefan        
Germay   Tim        
Katja   Danny        
Rosa   Karel        
    Juna        
             
B1            
Dames:   Heren:        
Martina   Camiel        
Kim   Milan        
Annemarije          
Fenna            
Elena            
Sophie            
             
C1       C2    
Dames:   Heren:   Dames:   Heren:
Carlotte   Ruben   Iris   Bart
Janneke   Erik   Charmaine Yahya
Rinske   Ilan   Hanna   Luc
Sjoukje   Lennart   Lea   Rik
        Lisa    
        Miriam    
             
C3            
Dames:   Heren:        
Tresja   Ruben        
Katja   Thomas        
Floor   Saber        
Dominique          
Anne            
Jolien            
Sarah            
             
D1       D2    
Dames:   Heren:   Dames:   Heren:
Loes   Jurrien   Charro   Oane
Lotte   Jeroen   Dorien   Olof
Mirjam   Yanniek   Heleen   Stefan
Lindsy   David   Sarah    
Ayodeji   Jesse   Charlotte     
        Ruth    
             
D3            
Dames:   Heren:        
Isolde   Tomas        
Tanja   Onur        
Joosje   Jan        
Sjanne   Korijn        
Katinke            
             
E1        E2    
Dames:   Heren:   Dames:   Heren:
Vink   Pierce   Denise   Gijs
Marian   Abdeslam   Stefanie   Jelle
Chen   Marnix   Loreah    
Mara   Joppe   Dyuna    
        Joyce    
             
F1            
Dames:   Heren:        
Diede   Ole        
Ymre   Gillermo        
Maaike   Anas