Synergo Selectie

SYNERGO SELECTIE
Synergo S1 en S2

Synergo 1

Heren

DavidDavid Kwant
DirkDirk ten Hoorn Boer
JesseJesse Swank
KlaasKlaas Hemke

Dames

AlyanneAlyanne Evertse
FleurFleur Snelder
IlseIlse Dingjan
MaaikeMaaike Grendel
SjoukjeSjoukje Engelsman

Coach

LizzieLizzie Chen
TimonTimon den Hertog

Synergo 2

Heren

JurriënJurriën Helwig
KajKaj van Noord
OleOle den Hertog
OskarOskar van de Vijver
PiercePierce Dickerson

Dames

FemkeFemke Steendam
FloorFloor Minjon
IlseIlse
LauraLaura Trouerbach
LisanneLisanne van Zijl
SofieSofie Perizonius

Coach

EricEric Grendel

Synergo 3

Heren

AbdeslamAbdeslam Loukili
DennisDennis van Schijndel
JohanJohan Telleman
KlaasKlaas Lenstra
SebastiaanSebastiaan van der Steen
XanderXander Tamminga

Dames

BerberBerber Steendam
CheriqueCherique Bredewoud
LizetLizet Keuning
NienkeNienke van den Berg
VeraVera Groot
YmkeYmke Rankenberg

Coach

Stand:

KNKV 1e klasse D
1Rigtersbleek / Cottus 144008110 - 8822
2NKC '51 143107121 - 7051
3Juventa 14301690 - 846
4Synergo 142115106 - 8719
5Spirit 14112391 - 100-9
6Noviomagum 14103293 - 95-2
7Sparta 14013180 - 110-30
8Revival 14004066 - 123-57

KNKV Reserve 3e klasse G
1Synergo 24400890 - 4644
2NKC '51 44301664 - 4618
3Oost-Arnhem 34301672 - 6012
4Juventa 24202464 - 66-2
5Revival 24202455 - 81-26
6KVZ 34103265 - 72-7
7Devinco 24103256 - 74-18
8Kesteren 24004040 - 61-21

KNKV Reserve 3e klasse I
1Telstar 34301679 - 5227
2Antilopen / Lancyr Deelen 44301668 - 71-3
3Dindoa 54211567 - 607
4DOS Kampen / Veltman 34211573 - 77-4
5Tiel '72 34202472 - 666
6Synergo 34112371 - 638
7ASVD | PV Systems 44103262 - 83-21
8Wageningen 64013148 - 68-20

Programma:

zaterdag 12 januari 2019
18:50Juventa 1 - Synergo 1De Beek te HardenbergJWJ. Oostveen
zaterdag 19 januari 2019
17:20Synergo 1 - Noviomagum 1Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 26 januari 2019
20:00Sparta 1 - Synergo 1Watergoor te Nijkerk
zaterdag 2 februari 2019
20:25Spirit 1 - Synergo 1De Voorde te Voorthuizen
zaterdag 9 februari 2019
16:20Synergo 1 - Revival 1Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 2 maart 2019
18:15NKC '51 1 - Synergo 1Het Ravijn te Nijverdal
zaterdag 9 maart 2019
17:30Synergo 1 - Rigtersbleek / Cottus 1Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 16 maart 2019
16:20Synergo 1 - Juventa 1Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 23 maart 2019
16:00Noviomagum 1 - Synergo 1De Triangel te Lent
zaterdag 30 maart 2019
16:25Synergo 1 - Sparta 1Loevenhoutsedijk te Utrecht

zaterdag 12 januari 2019
17:25Juventa 2 - Synergo 2De Beek te HardenbergM. Beekman
zaterdag 19 januari 2019
16:00Synergo 2 - KVZ 3Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 26 januari 2019
15:20NKC '51 4 - Synergo 2Het Ravijn te Nijverdal
zaterdag 2 februari 2019
17:35Kesteren 2 - Synergo 2De Leesde te Kesteren
zaterdag 9 februari 2019
15:10Synergo 2 - Revival 2Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 16 februari 2019
13:15Oost-Arnhem 3 - Synergo 2Valkenhuizen te Arnhem
zaterdag 9 maart 2019
16:10Synergo 2 - Devinco 2Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 16 maart 2019
15:00Synergo 2 - Juventa 2Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 23 maart 2019
15:40KVZ 3 - Synergo 2Hanzehal te Zutphen
zaterdag 30 maart 2019
15:10Synergo 2 - NKC '51 4Loevenhoutsedijk te Utrecht

zaterdag 12 januari 2019
16:10Synergo 3 - Tiel '72 3Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 19 januari 2019
16:10ASVD | PV Systems 4 - Synergo 3‘t Dok te Dronten
zaterdag 26 januari 2019
18:30Synergo 3 - Telstar 3Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 2 februari 2019
20:40Synergo 3 - Wageningen 6Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 9 februari 2019
17:15Dindoa 5 - Synergo 3Dindoa-hal te Ermelo
zaterdag 16 februari 2019
17:30Synergo 3 - DOS Kampen / Veltman 3Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 9 maart 2019
14:20Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Synergo 3Sportcentrum Buiningpark te Leusden
zaterdag 16 maart 2019
18:50Tiel '72 3 - Synergo 3Betuwehal te Tiel
zaterdag 23 maart 2019
15:10Synergo 3 - ASVD | PV Systems 4Loevenhoutsedijk te Utrecht
zaterdag 30 maart 2019
19:00Telstar 3 - Synergo 3De Slag te Hoevelaken

Uitslagen:

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12Rigtersbleek / Cottus 1 - Synergo 12221
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
8/12Synergo 1 - NKC '51 12424
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
1/12Revival 1 - Synergo 11529
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11Synergo 1 - Spirit 13226

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12Devinco 2 - Synergo 21721
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
8/12Synergo 2 - Oost-Arnhem 31915
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
1/12Revival 2 - Synergo 2734
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11Synergo 2 - Kesteren 2167
week 45 : van dinsdag 6 november 2018 t/m maandag 12 november 2018
8/11Synergo 2 - NIO 1

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12Synergo 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 41617
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
8/12DOS Kampen / Veltman 3 - Synergo 31818
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
1/12Synergo 3 - Dindoa 51617
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11Wageningen 6 - Synergo 31121
week 45 : van dinsdag 6 november 2018 t/m maandag 12 november 2018
8/11Synergo 3 - NIO 2

Trotse Sponsor Veerkracht