Synergo Selectie

SYNERGO SELECTIE
Synergo S1 en S2

Synergo 1

Heren

DavidDavid Kwant
DirkDirk ten Hoorn Boer
JesseJesse Swank
KlaasKlaas Hemke

Dames

AlyanneAlyanne Evertse
FleurFleur Snelder
IlseIlse Dingjan
MaaikeMaaike Grendel
SjoukjeSjoukje Engelsman

Coach

LizzieLizzie Chen
TimonTimon den Hertog

Synergo 2

Heren

JurriënJurriën Helwig
KajKaj van Noord
OleOle den Hertog
OskarOskar van de Vijver
PiercePierce Dickerson

Dames

FemkeFemke Steendam
FloorFloor Minjon
IlseIlse
LauraLaura Trouerbach
LisanneLisanne van Zijl
SofieSofie Perizonius

Coach

EricEric Grendel

Synergo 3

Heren

AbdeslamAbdeslam Loukili
DennisDennis van Schijndel
JohanJohan Telleman
KlaasKlaas Lenstra
SebastiaanSebastiaan van der Steen
XanderXander Tamminga

Dames

BerberBerber Steendam
CheriqueCherique Bredewoud
LizetLizet Keuning
NienkeNienke van den Berg
VeraVera Groot
YmkeYmke Rankenberg

Coach

Stand:

KNKV 1e klasse C
1Sporting Trigon 1660012115 - 7342
2Synergo 164119117 - 10116
3KVS / Maritiem 164028106 - 8323
4Roda 16312793 - 94-1
5Nova 162226103 - 106-3
6EKVA 16114398 - 124-26
7Refleks 16105282 - 107-25
8Sparta 160151106 - 132-26

KNKV Reserve 2e klasse H
1DOS 2660012133 - 5479
2DVO / Accountor 5650110106 - 5551
3Sparta 26402884 - 93-9
4Nova 26303696 - 960
5Dindoa 36204468 - 89-21
6Wageningen 65104247 - 65-18
7Synergo 25104252 - 72-20
8DOS-WK 34004028 - 90-62

KNKV Reserve 2e klasse B
1Achilles 466001287 - 6819
2Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6650110111 - 7635
3KVA 3650110103 - 8023
4Sporting Trigon 36312782 - 775
5KZ / Thermo4U 562044100 - 101-1
6DSC 46204484 - 86-2
7HKV / Ons Eibernest 46015170 - 107-37
8Synergo 36006088 - 130-42

Programma:

zaterdag 20 oktober 2018
16:00Synergo 1 - Roda 1Veld Synergo te UtrechtHerman Hoffman
zaterdag 27 oktober 2018
15:30KVS / Maritiem 1 - Synergo 1Cas van Dijkpark te ScheveningenFrank den Hollander

zaterdag 20 oktober 2018
17:30Synergo 2 - Dindoa 3Veld Synergo te UtrechtMike Schroten
zaterdag 27 oktober 2018
17:00DOS-WK 3 - Synergo 2Wesselerbrink-noord te EnschedeH. Burchartz
zaterdag 3 november 2018
14:00Synergo 2 - DOS-WK 3Veld Synergo te UtrechtJasper Moret

zaterdag 20 oktober 2018
14:30HKV / Ons Eibernest 4 - Synergo 3HKV/Ons Eibernest te Den HaagR. Knuist
zaterdag 27 oktober 2018
11:00Synergo 3 - Sporting Trigon 3Veld Synergo te UtrechtHarry Brack

Uitslagen:

week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
13/10Refleks 1 - Synergo 11516
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
6/10EKVA 1 - Synergo 11724
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
29/9Synergo 1 - Sparta 12518
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
22/9Synergo 1 - Sporting Trigon 11619
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
15/9Nova 1 - Synergo 11919
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
8/9Synergo 1 - KVS / Maritiem 11713

week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
13/10DOS 2 - Synergo 2105
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
6/10Wageningen 6 - Synergo 2710
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
29/9Synergo 2 - Sparta 21015
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
22/9Synergo 2 - DVO / Accountor 51218
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
15/9Nova 2 - Synergo 22215

week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
13/10Synergo 3 - DSC 41519
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
6/10Synergo 3 - Achilles 41923
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
29/9KZ / Thermo4U 5 - Synergo 32214
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
22/9Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 - Synergo 3238
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
15/9Synergo 3 - KVA 32127
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
8/9Sporting Trigon 3 - Synergo 31611

Trotse Sponsor Veerkracht