Geef je snel op: dag dag Synergo-dag op zaterdag 22 juni

Loesje-2-825x340

Volgende week zaterdag is het de dag dag Synergo-dag. Naast een leuk schottoernooi, lekker eten en een knal feest, wil het bestuur heel graag al onze vrijwilligers in het zonnetje te zetten. Geef je nog snel op!

Trainers, scheidsrechters, commissieleden, iedereen die actief is onze kantine… elke week zetten tientallen Synergo’ers zich keihard en helemaal belangeloos in voor onze prachtige club. Dat moeten we niet ‘gewoon’ gaan vinden en het is daarom goed om daar met elkaar bij stil te staan.

Liefde voor onze vrijwilligers dus! En omdat liefde natuurlijk ook de maag gaat, nodigen we al onze vrijwilligers uit om gratis mee te eten tijdens de BBQ op de dag dag Synergo-dag. Dus meld je snel aan en tot de 22ste!

Het bestuur

Programma

  • 14.00 uur Mokertoernooi
  • 18.00 uur BBQ
  • 20.30 uur Feest met DJ