Beker van verdienste 2018 voor Myka Willemse

Beker van verdienste 2018 Myka

De ‘Anne de Roos Beker van Verdienste’ 2018 is voor Myka Willemse. Hij ontving deze beker tijdens de jaarlijkse algemene ledenvergadering voor zijn inzet als KNKV-scheidsrechter van Synergo.

Oskar sprak namens het bestuur in het judicium dat Myka a jarenlang jeugdwedstrijden fluit. Zaterdag 25 november 2017 behaalde hij het KNKV-diploma. Myka is ‘bereid om voor Synergo als KNKV-scheidsrechter te fluiten bij andere verenigingen. Een officiële bondsscheidsrechter, zoals dat heet. Zo ontzettend belangrijk voor onze vereniging. En dat allemaal zonder auto. Dus stap jij vrolijk op je fiets of regelt vervoer. En als je Myka op zaterdag ziet lopen, dan is dat bijna altijd in zijn strakke KNKV-scheidsrechtersoutfit.’

Hoogtepunt

Oskar noemde nog een hoogtepunt van afgelopen jaar om trots op te zijn: ‘In maart 2018, 4 maanden na het behalen van je diploma, floot je al twee wedstrijden én een kruisfinale op het NK C-jeugd! Met veel complimenten vanuit de korfbalbond.’

Myka bondsscheidsrechter2Scheidsrechter Myka

‘Hoe fluit Myka dan’, voeg Oskar zich hardop af. ‘Het antwoord is: duidelijk. Hij straalt uit dat hij er plezier in heeft en ook dat hij stevig in zijn schoenen staat. Myka staat zijn mannetje. Ook bij senioren die twee keer zo oud zijn. En je praat hem niet even om door boos of lief te kijken.

Myka, omdat jij je als jonge scheidsrechter al zo bijzonder inzet voor onze vereniging, wil Synergo jou bedanken én stimuleren voor je inzet als KNKV-scheidsrechter. Synergo is dankbaar en is trots op je! Laat deze Anne de Roos beker van Verdienste een mooie stap verder zijn voor een mooie carrière. Bedankt!’

‘Anne de Roos beker van Verdienste’

De naar onze erevoorzitter Anne de Roos vernoemde beker wordt jaarlijks uitgereikt aan een vrijwilliger van Synergo, die al jaren vele taken vervult voor de club. Binnen of buiten commissies, in avonduren, weekenduren of gewoon overdag.

Namens het bestuur van Synergo,
Oskar.

 

Zie ook