Uitnodiging: 25 januari Praat mee, denk mee!

Een vereniging van 400 leden heeft ook een maatschappelijke rol te vervullen. Met welke activiteiten kunnen we Synergo en Synergo’s sociale netwerk versterken? Maandag 25 januari in de Synergo-kantine, om 20.00 uur.

Droom Synergo2

Synergo wil meer doen dan alleen maar korfbal aanbieden. Sporten, bewegen en gezondheid zijn belangrijk, maar de vereniging biedt ook sociale kansen. Bijvoorbeeld netwerken, elkaar ontmoeten, vrijwilligersfuncties voor mensen met een grotere afstand tot de arbeidsmarkt.

Onze pijler ‘Synergo dat zijn wij’ komt hier samen met de derde pijler ‘Synergo Sociaal netwerk’. We denken dan aan een trainingshuis waarin onze vrijwilligers zich kunnen blijven ontwikkelen, gericht op bijvoorbeeld leiding geven, feedback geven en aan (korfbal)activiteiten die aansluiting vinden in onze wijk voor re-integratie en participatie.

accommodatie-sportpark-domDenk mee!

  • Sociale activiteiten Synergo
  • 25 januari 2016
  • Synergo-kantine
  • 20.00 uur

We willen die avond samen kijken naar de sociale activiteiten waar we als vereniging achter staan, die ook recht doen aan onze vereniging.

Graag tot de 25 januari!
Namens het bestuur,
Anne de Roos, voorzitter.
voorzitter@synergo.nl

 

 

Meer informatie

Zie ook