Wedstrijdschema veld

Update: inmiddels is het wedstrijdschema ook weer te raadplegen op de vertrouwde plek, bij Programma.

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
12644 R7D za 21-03-2015 Synergo 11 – VIKO 4 14:30 Veld Synergo 1K40
12951 A4F za 21-03-2015 Synergo A3 – Dalto/BNApp.nl A4 13:00 Veld Synergo 1K40
14108 D1J za 21-03-2015 Synergo D2 – SKF D2 09:30 Veld Synergo 1K40

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
12598 R5D za 28-03-2015 Synergo 8 – ODIK 5 11:30 Veld Synergo 1K40
12593 R7F za 28-03-2015 Nova 6 – Synergo 10 18:00 Sportpark Larenstein 1aK60
13206 A4G za 28-03-2015 Synergo A2 – Arena A1 10:00 Veld Synergo 1K40
13308 B4H za 28-03-2015 RDZ B1 – Synergo B1 11:00 Bisonpark 1G (G)
13297 B5I za 28-03-2015 SGV B2 – Synergo B2 13:00 Sportpark Terweijde 1bK40
14114 D1M za 28-03-2015 Synergo D1 – Fortissimo D2 09:00 Veld Synergo 1K40
14154 D2Q za 28-03-2015 Dalto/BNApp.nl D3 – Synergo D3 11:40 Sportpark De Woerd 2aK40
14145 D3P za 28-03-2015 Victum/War Child D4 – Synergo D4 11:00 Sportpark Weteringhoek 3bK40
14771 E1P za 28-03-2015 Woudenberg E1 – Synergo E1 09:30 Sportpark De Grift 1aK60
14799 E1T za 28-03-2015 Synergo E3 – Dalto/BNApp.nl E2 10:00 Veld Synergo 2K24
14839 E1U za 28-03-2015 SGV E1 – Synergo E2 11:00 Sportpark Terweijde 1aK60
14732 E2R za 28-03-2015 Synergo E4 – Victum/War Child E3 12:00 Veld Synergo 2K24
14720 E2S za 28-03-2015 Synergo E9 – Tweemaal Zes E3 09:00 Veld Synergo 3K24
14841 E2T za 28-03-2015 De Maaskanters E1 – Synergo E8 11:00 K.V. De Maaskanters 1G (G)
14723 E2U za 28-03-2015 Synergo E6 – Antilopen E2 11:00 Veld Synergo 2K24
14731 E2W za 28-03-2015 Synergo E5 – De Corvers E2 09:00 Veld Synergo 2K24
16359 E3V za 28-03-2015 Synergo E7 – Victum/War Child E5 10:00 Veld Synergo 3K24
15540 F2J za 28-03-2015 DVO F3 – Synergo F1 14:00 Sportpark De Eikelhof 3aK25
15564 F3M za 28-03-2015 Telstar F2 – Synergo F2 10:00 Sportpark Middelaar 1aK60

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
16237 MWVP wo 01-04-2015 Fortissimo MW3 – Synergo MW1 20:30 Sportpark IJsseloever 3aK60
12660 R5D za 04-04-2015 Reehorst ’45 2 – Synergo 8 13:00 Sportcomplex ’t Schuttersveld 1bK40
12677 R6F za 04-04-2015 RDZ 3 – Synergo 9 12:30 Bisonpark 1G (G)
12680 R7F za 04-04-2015 Synergo 10 – Telstar 5 17:30 Veld Synergo 1K40
13028 A4F za 04-04-2015 Woudenberg A2 – Synergo A3 11:30 Sportpark De Grift 1aK60
13215 A4G za 04-04-2015 Viking A2 – Synergo A2 17:00 Sportpark Mariënhoeve 1aK60
13361 B4H za 04-04-2015 Synergo B1 – KCD B1 13:15 Veld Synergo 1K40
13356 B5I za 04-04-2015 Synergo B2 – MIA B3 12:00 Veld Synergo 1K40
13760 C4J za 04-04-2015 KCD C1 – Synergo C2 12:30 Sportpark Tuilland 1bK40
14266 D1J za 04-04-2015 Animo D1 – Synergo D2 11:45 Sportcomplex Hoge Weide 2bK40
14255 D1M za 04-04-2015 Tweemaal Zes D1 – Synergo D1 10:00 FJH van Eck sportpark 2c1K40
14235 D2Q za 04-04-2015 Synergo D3 – DOS (W) D1 10:00 Veld Synergo 1K40
14226 D3P za 04-04-2015 Synergo D4 – Soesterkwartier D2 09:00 Veld Synergo 1K40
14900 E1P za 04-04-2015 Synergo E1 – SKF E1 10:00 Veld Synergo 2K24
14905 E1T za 04-04-2015 Victum/War Child E1 – Synergo E3 09:00 Sportpark Weteringhoek 2aK60
14959 E1U za 04-04-2015 Synergo E2 – VIKO E1 11:00 Veld Synergo 2K24
14982 E2R za 04-04-2015 Animo E1 – Synergo E4 10:00 Sportcomplex Hoge Weide 2aK60
14952 E2S za 04-04-2015 Dalto/BNApp.nl E4 – Synergo E9 10:00 Sportpark De Woerd 2b1K24
14923 E2T za 04-04-2015 Synergo E8 – Fortissimo E3 09:00 Veld Synergo 2K24
14963 E2U za 04-04-2015 RDZ E2 – Synergo E6 10:00 Bisonpark 1G (G)
14980 E2W za 04-04-2015 Het Bosch E1 – Synergo E5 11:00 Sportpark Het Bosch 2G (G)
16361 E3V za 04-04-2015 Fortissimo E5 – Synergo E7 12:00 Sportpark IJsseloever 1aK60
15625 F2J za 04-04-2015 Synergo F1 – SKF F4 10:00 Veld Synergo 3K24
15644 F3M za 04-04-2015 Synergo F2 – Victum/War Child F4 09:00 Veld Synergo 3K24

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
16239 MWVP wo 08-04-2015 Synergo MW1 – Tweemaal Zes MW1 21:00 Veld Synergo 1K40
12618 R6F za 11-04-2015 Synergo 9 – Arena/SKF 8 12:00 Veld Synergo 1K40
12782 R7F za 11-04-2015 Synergo 10 – Tweemaal Zes 6 10:30 Veld Synergo 1K40

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
16393 MWVP wo 15-04-2015 Dalto/BNApp.nl MW2 – Synergo MW1 20:00 Sportpark De Woerd 2aK40
12720 R6F za 18-04-2015 Synergo 9 – Huizen 5 18:00 Veld Synergo 1K40
12737 R7D za 18-04-2015 Tiel ’72 4 – Synergo 11 13:45 Sportpark Rauwenhof 1aK60
12721 R7F za 18-04-2015 VIKO 5 – Synergo 10 11:00 Sportpark Blankenstein 1K60
13035 A4F za 18-04-2015 Synergo A3 – Hemur Enge A1 12:00 Veld Synergo 1K40
13224 A4G za 18-04-2015 Synergo A2 – Antilopen A4 13:30 Veld Synergo 1K40
13414 B4H za 18-04-2015 De Eemvogels B1 – Synergo B1 12:15 Sportcomplex de Blaeck 1b1K40
13392 B5I za 18-04-2015 Antilopen B4 – Synergo B2 12:35 Burgermeester Buiningpark 2bK40
13789 C4J za 18-04-2015 Synergo C2 – Tiel ’72 C4 11:00 Veld Synergo 1K40
14288 D1J za 18-04-2015 Synergo D2 – Nova D1 09:00 Veld Synergo 1K40
14294 D1M za 18-04-2015 Synergo D1 – SGV D1 10:00 Veld Synergo 1K40
14347 D2Q za 18-04-2015 VIKO D1 – Synergo D3 10:00 Sportpark Blankenstein 2K40
14318 D3P za 18-04-2015 Fortissimo D4 – Synergo D4 10:00 Sportpark IJsseloever 3bK40
15101 E1P za 18-04-2015 Synergo E1 – HKC (U) E1 10:00 Veld Synergo 2K24
15044 E1T za 18-04-2015 Fortissimo E1 – Synergo E3 10:00 Sportpark IJsseloever 1aK60
15100 E1U za 18-04-2015 Tweemaal Zes E1 – Synergo E2 11:00 FJH van Eck sportpark 1cK25
15000 E2R za 18-04-2015 Synergo E4 – HKC (U) E3 11:00 Veld Synergo 3K24
14988 E2S za 18-04-2015 Synergo E9 – Hemur Enge E1 09:00 Veld Syne rgo 2K24
15091 E2T za 18-04-2015 HKC (U) E2 – Synergo E8 11:00 Sportpark Hoograven-Zuid 1aK60
14991 E2U za 18-04-2015 Synergo E6 – De Corvers E1 12:00 Veld Synergo 2K24
14999 E2W za 18-04-2015 Synergo E5 – Dalto/BNApp.nl E5 09:00 Veld Synergo 3K24
16369 E3V za 18-04-2015 VIKO E2 – Synergo E7 10:00 Sportpark Blankenstein 3K25
15739 F2J za 18-04-2015 Synergo F1 – Woudenberg F2 10:00 Veld Synergo 3K24
15717 F3M za 18-04-2015 Fortissimo F3 – Synergo F2 10:00 Sportpark IJsseloever 2aK60

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
16245 MWVP wo 22-04-2015 Synergo MW1 – Reeuwijk MW1 21:00 Veld Synergo 1K40
12766 R5D za 25-04-2015 Antilopen 5 – Synergo 8 15:30 Burgermeester Buiningpark 1aK60
12748 R6F za 25-04-2015 DVO 11 – Synergo 9 15:30 Sportpark De Eikelhof 2b1K40
12746 R7D za 25-04-2015 Synergo 11 – Reehorst ’45 4 16:00 Veld Synergo 1K40
13092 A4F za 25-04-2015 Hemur Enge A1 – Synergo A3 11:45 Sportpark De Burgwal 1bK40
13231 A4G za 25-04-2015 Nova A2 – Synergo A2 14:15 Sportpark Larenstein 1aK60
13461 B4H za 25-04-2015 Synergo B1 – De Eemvogels B1 14:45 Veld Synergo 1K40
13456 B5I za 25-04-2015 Synergo B2 – Antilopen B4 13:30 Veld Synergo 1K40
13849 C4J za 25-04-2015 Tiel ’72 C4 – Synergo C2 12:15 Sportpark Rauwenhof 2bK50
14399 D1J za 25-04-2015 Nova D1 – Synergo D2 09:00 Sportpark Larenstein 1bK40
14392 D1M za 25-04-2015 SGV D1 – Synergo D1 12:00 Sportpark Terweijde 1bK40
14415 D2Q za 25-04-2015 Synergo D3 – VIKO D1 10:00 Veld Synergo 1K40
14406 D3P za 25-04-2015 Synergo D4 – Fortissimo D4 09:00 Veld Synergo 1K40
15241 E1P za 25-04-2015 HKC (U) E1 – Synergo E1 09:30 Sportpark Hoograven-Zuid 1aK60
15134 E1T za 25-04-2015 Synergo E3 – Fortissimo E1 09:00 Veld Synergo 2K24
15227 E1U za 25-04-2015 Synergo E2 – Tweemaal Zes E1 10:00 Veld Synergo 2K24
15130 E2R za 25-04-2015 HKC (U) E3 – Synergo E4 10:30 Sportpark Hoograven-Zuid 1aK60
15177 E2S za 25-04-2015 Hemur Enge E1 – Synergo E9 11:00 Sportpark De Burgwal 5G (G)
15191 E2T za 25-04-2015 Synergo E8 – HKC (U) E2 10:00 Veld Synergo 3K24
15181 E2U za 25-04-2015 De Corvers E1 – Synergo E6 11:00 Corverskuil 1G (G)
15145 E2W za 25-04-2015 Dalto/BNApp.nl E5 – Synergo E5 09:45 Sportpark De Woerd 2b1K24
16374 E3V za 25-04-2015 Synergo E7 – VIKO E2 09:00 Veld Synergo 3K24
15805 F2J za 25-04-2015 Woudenberg F2 – Synergo F1 10:00 Sportpark De Grift 1aK60
15796 F3M za 25-04-2015 Synergo F2 – Fortissimo F3 11:00 Veld Synergo 2K24

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
16249 MWVP wo 29-04-2015 Synergo MW1 – OVVO/De Kroon MW2 21:00 Veld Synergo 1K40

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
12802 R5D za 09-05-2015 Synergo 8 – Viking 3 19:00 Veld Synergo 1K40
12820 R7D za 09-05-2015 DVO 9 – Synergo 11 17:00 Sportpark De Eikelhof 2b1K40
12831 R7F za 09-05-2015 MIA 9 – Synergo 10 12:30 Veld MIA 1aK60
13124 A4F za 09-05-2015 Dalto/BNApp.nl A4 – Synergo A3 14:55 Sportpark De Woerd 3aK40
13511 B4H za 09-05-2015 Synergo B1 – RDZ B1 13:15 Veld Synergo 1K40
13506 B5I za 09-05-2015 Synergo B2 – SGV B2 12:00 Veld Synergo 1K40
13916 C4J za 09-05-2015 Victum/War Child C3 – Synergo C2 09:00 Sportpark Weteringhoek 1bK40
14471 D1J za 09-05-2015 SKF D2 – Synergo D2 10:00 Sportpark De Groene Velden 2aK40
14473 D1M za 09-05-2015 Fortissimo D2 – Synergo D1 11:00 Sportpark IJsseloever 2bK40
14505 D2Q za 09-05-2015 Synergo D3 – Dalto/BNApp.nl D3 10:00 Veld Synergo 1K40
14496 D3P za 09-05-2015 Synergo D4 – Victum/War Child D4 09:00 Veld Synergo 1K40
15302 E1P za 09-05-2015 Synergo E1 – Woudenberg E1 10:00 Veld Synergo 2K24
15368 E1T za 09-05-2015 Dalto/BNApp.nl E2 – Synergo E3 10:30 Sportpark De Woerd 2b1K24
15361 E1U za 09-05-2015 Synergo E2 – SGV E1 09:00 Veld Synergo 2K24
15281 E2R za 09-05-2015 Victum/War Child E3 – Synergo E4 09:00 Sportpark Weteringhoek 2aK60
15280 E2S za 09-05-2015 Tweemaal Zes E3 – Synergo E9 11:00 FJH van Eck sportpark 1cK25
15325 E2T za 09-05-2015 Synergo E8 – De Maaskanters E1 11:00 Veld Synergo 3K24
15296 E2U za 09-05-2015 Antilopen E2 – Synergo E6 11:00 Burgermeester Buiningpark 3aK60
15271 E2W za 09-05-2015 De Corvers E2 – Synergo E5 10:00 Corverskuil 1G (G)
16384 E3V za 09-05-2015 Victum/War Child E5 – Synergo E7 09:00 Sportpark Weteringhoek 3aK60
15853 F2J za 09-05-2015 Synergo F1 – DVO F3 10:00 Veld Synergo 3K24
15872 F3M za 09-05-2015 Synergo F2 – Telstar F2 09:00 Veld Synergo 3K24

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
12853 R5D za 16-05-2015 Synergo 8 – Ter Leede/De Jager 1 15:15 Veld Synergo 1K40
12886 R6F za 16-05-2015 Hebbes 3 – Synergo 9 14:00 Sportcentrum Olympos/De Uithof 1K60
12865 R7D za 16-05-2015 Synergo 11 – Kesteren 3 12:15 Veld Synergo 1K40
13182 A4F za 16-05-2015 Synergo A3 – Woudenberg A2 13:45 Veld Synergo 1K40
13255 A4G za 16-05-2015 HKC (U) A1 – Synergo A2 15:30 Sportpark Hoograven-Zuid 1aK60
13562 B4H za 16-05-2015 KCD B1 – Synergo B1 11:00 Sportpark Tuilland 1bK40
13547 B5I za 16-05-2015 MIA B3 – Synergo B2 12:30 Veld MIA 2bK50
14034 C4J za 16-05-2015 Synergo C2 – KCD C1 09:00 Veld Synergo 1K40
14603 D1J za 16-05-2015 Synergo D2 – Animo D1 11:00 Veld Synergo 1K40
14609 D1M za 16-05-2015 Synergo D1 – Tweemaal Zes D1 10:00 Veld Synergo 1K40
14629 D2Q za 16-05-2015 DOS (W) D1 – Synergo D3 11:30 Veld DOS(w) 1bK40
14596 D3P za 16-05-2015 Soesterkwartier D2 – Synergo D4 09:30 Veld Soesterkwartier 1G (G)
15440 E1P za 16-05-2015 SKF E1 – Synergo E1 11:00 Sportpark De Groene Velden 3bK24
15402 E1T za 16-05-2015 Synergo E3 – Victum/War Child E1 09:00 Veld Synergo 3K24
15509 E1U za 16-05-2015 VIKO E1 – Synergo E2 10:00 Sportpark Blankenstein 3K25
15469 E2R za 16-05-2015 Synergo E4 – Animo E1 10:00 Veld Synergo 2K24
15457 E2S za 16-05-2015 Synergo E9 – Dalto/BNApp.nl E4 12:00 Veld Synergo 2K24
15478 E2T za 16-05-2015 Fortissimo E3 – Synergo E8 11:00 Sportpark IJsseloever 1aK60
15460 E2U za 16-05-2015 Synergo E6 – RDZ E2 09:00 Veld Synergo 2K24
15468 E2W za 16-05-2015 Synergo E5 – Het Bosch E1 12:00 Veld Synergo 3K24
16386 E3V za 16-05-2015 Synergo E7 – Fortissimo E5 10:00 Veld Synergo 3K24
15907 F2J za 16-05-2015 SKF F4 – Synergo F1 10:00 Sportpark De Groene Velden 3bK24
15962 F3M za 16-05-2015 Victum/War Child F4 – Synergo F2 10:00 Sportpark Weteringhoek 3aK60

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
16399 MWVP wo 20-05-2015 Koveni MW1 – Synergo MW1 20:15 Sportpark Zandveld 2aK60

 

Klasse Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
12943 R5D za 30-05-2015 KCD 4 – Synergo 8 14:00 Sportpark Tuilland 1aK60
12941 R6F za 30-05-2015 Synergo 9 – ODIK 8 14:45 Veld Synergo 1K40
12924 R7D za 30-05-2015 Koveni 4 – Synergo 11 12:00 Sportpark Zandveld 1aK60
12918 R7F za 30-05-2015 Synergo 10 – De Eemvogels 3 13:15 Veld Synergo 1K40
13263 A4G za 30-05-2015 Synergo A2 – KCD A1 10:15 Veld Synergo 1K40
13649 C4J za 30-05-2015 Synergo C2 – Victum/War Child C3 09:00 Veld Synergo 1K40